رویال بوک | مرجع دانلود رایگان کتاب

به رویال بوک خوش آمدید
خانه / علم و دانش / پزشکی و سلامت / دانلود کتاب 40 اصل شاد زیستن

دانلود کتاب 40 اصل شاد زیستن

 

شادی

دانلود کتاب 40 اصل شاد زیستن

دوست داريد چه كسي باشيد؟ چطور زندگي كنيد؟ چطور وقت بگذرانيد؟ اين‌ها سوالاتي است كه براي شاد‌تر زندگي كردن بايد جواب آن‌ها را بدهيد. اگر شما تصميم‌تان را گرفته‌ايد و مي‌خواهيد زندگي شادتري داشته باشيد، با عملي‌كردن پيشنهادهاي ما سعي كنيد خودتان را بيشتربشناسيد و براي رسيدن به اين هدف تلاش كنيد.

بالاخره يك روز هر كدام از ما در يك نقطه از زندگي‌مان مي‌ايستيم و به اين فكر مي‌كنيم كه چطور بعد از اين همه سال و اين همه تلاش هنوز خوشحال نيستيم.

خيلي از ما مي‌خنديم، با كساني كه دوست‌شان داريم مسافرت مي‌رويم، موفقيت‌هاي كاري و تحصيلي به دست مي‌آوريم اما باز هم روزي روي آن نقطه مي‌ايستيم و به اين فكر مي‌كنيم كه خوشحال نيستيم. خيلي از ما با وجود موفقيت‌هاي بسيار خوشحال نيستيم و بدتر اين‌كه حتي نمي‌توانيم براي خوشحال نبودن‌مان يك دليل پيدا كنيم. اما شايد اگر در تمام اين سال‌ها، هدفمان را مي‌شناختيم و مهم‌تر از آن خودمان را مي‌شناختيم، خيلي بيشتر از اين به شادي نزديك مي‌شديم. شاد بودن و شاد زندگي كردن راه‌هاي بسياري دارد. راه‌حل‌هايي كه برآورده‌كردن بسياري‌ از آن‌ها تنها از خودمان بر مي‌آيد. اگر شما تصميم‌تان را گرفته‌ايد و مي‌خواهيد زندگي شادتري داشته باشيد، با عملي‌كردن پيشنهادهاي ما سعي كنيد خودتان را بيشتر بشناسيد و براي رسيدن به اين هدف تلاش كنيد.

در این کتاب 40 اصل اساسی شاد زیستن آماده شده که شما عزیزان از آن استفاده نمایید .

 دانلود کتاب 40 اصل شاد زیستن