رویال بوک | مرجع دانلود رایگان کتاب

به رویال بوک خوش آمدید
خانه / علم و دانش / پزشکی و سلامت / کتاب رژیم غذایی در بیماری ها

کتاب رژیم غذایی در بیماری ها

رژیم غدایی

رژیم

رژیم غدایی مجموعه خوراکی است که یک موجود زنده مصرف می‌کند.

گاه انسان‌ها از رژیم غذایی ویژه‌ای پیروی می‌کنند. این رژیم-غذایی ممکن است به علت بیماری آنها توسط پزشک یا متخصص تغذیه به آنها توصیه شده باشد که به آن رژیمِ درمانی می‌گویند (مثلاً در بیماری دیابت). گاهی فرد برای لاغر شدن یا چاق شدن از رژیم-لاغری یا رژیم-چاقی (رژیم-افزایش وزن) پیروی می‌کند. همچنین برخی از افراد مایلند در رژیم-غذایی خود تنها از گیاهان استفاده کنند که به رژیم-خوراکی آنها گیاهخواری گفته می‌شود.

رژیم-غذایی سالم
رژیم-غذایی سالم، رژیمی است که به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک می‌کند. رژیم غذایی سالم مواد مغذی لازم، مایعات کافی، آمینو اسید و اسیدهای چرب لازم، ویتامین ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم آورد. رژیم غذایی سالم نیازهای اساسی بدن را بدون اینکه شما را دچار اضافه وزن و بیماری کند، برای شما فراهم می‌کند. همچنین رژیم-غذایی سالم به همراه ورزش می‌تواند خطر ابتلا به بیماریهایی از جمله چاقی، بیماریهای قلبی، دیابت نوع 2، فشارخون بالا و سرطان را در شما کاهش دهد.

کتاب رژیم-غذایی برای بیماری های مختلف شامل برنامه های غذایی و توصیه های پزشکی جهت داشتن-رژیم برای رفع و بهود بیماری است.در این کتاب-رژیم های غذایی برای انواع بیماری های خون و … ارایه شده است که با دانلود این کتاب میتوانید این-رژیم های غذایی را دریابید.برای دانلود این کتاب از رویال بوک به ادامه مطلب مراجعه نمایید.رژیم غذایی در بیماری ها