رویال بوک | مرجع دانلود رایگان کتاب

به رویال بوک خوش آمدید
خانه / تبلیغات

تبلیغات

 

تبلیغات

فواید تبلیغات در رویال بوک چیست ؟

  • چنانچه سایت تازه تاسیس دارید و بازدید کننده ای ندارید.
  • چنانچه محصولی دارید و نمیدانید چگونه آن را بفروش برسانید.
  • چنانچه میخواهید رتبه سایت خود را بهبود بخشید.
  • چنانچه میخواهید از فروش محصولات سیستم های همکاری در فروش درآمد داشته باشید.
  • چنانچه میخواهید از رقبای خود در تجارت پیشی بگیرید.

تبلیغات شما در  قسمت های مختلف سایت و حتی داخل کتابهای منتشر شده به قیمت بسیار معقول در مقابل بازدهی بالا انجام میشود که به ترتیب به معرفی این بخشها و نهایتا پلن های تبلیغاتی و قیمتهای آن میپردازیم .

1- تبلیغات متنی+لینک

لینک شما به صورت ثابت در قسمت ساید بر سایت قرار میگیرد که این فرصت علاوه بر تبلیغ برای شما عملیات بک لینک را هم انجام و در سئوی سایت شما تاثیر بسزایی دارد این جایگاه تبلیغاتی در تمامی صفحات سایت به نمایش در می آید و از لحاظ اقتصادی گزینه مناسب و به صرفه ای جهت تبلیغات می باشد.

محل قرار گیری تبلیغ
تبلیغات لینک ثابت
برای بزرگتر شدن عکس کلیک کنید

 

 2- تبلیغات بنری

بنر شما به صورت ثابت در قسمت پایینی ( فوتر ) و بالایی ( هیدر ) قرار میگیرد این تبلیغات در بهترین نقاط سایت قرار گرفته اند و در اولین نگاه نظر کاربر را جلب می نماید، مشاهده این بنر ها نیازی به حرکت (اسکرول) صفحه توسط کاربر ندارد و مکان مناسبی جهت تبلیغ و معرفی نام شرکت، محصول، خدمات می باشد.

محل قرار گیری تبلیغ
تبلیغات بنریبرای بزرگتر شدن عکس کلیک کنید

3- تبلیغات پاپ باکس

در این نوع تبلیغ که برای تمامی بازدیدکنندگان روزانه یک بار نمایش داده می شود و بازدید کنندگان بدون بستن این قسمت قادر به بازبینی مطالب سایت نیستند .

محل قرار گیری تبلیغ
تبلیغ پاپ باکس
برای بزرگتر شدن عکس کلیک کنید

4- تبلیغات پاپ آپ

شاید تاکنون به وب سایتی مراجعه کرده باشید و پس از کلیک در وب سایت مورد نظر پنجره ای در پشت و یا روی مرورگر شما باز شود که در آن وب سایت و یا تبلیغ محصولی نمایش داده شود به این صفحات اصطلاحاً پاپ آندر (PopUnder) یا پاپ آپ (POPUP) میگویند.

5- تبلیغ در کتاب های ارسالی در سایت

این نوع تبلیغات گونه ای جدید از تبلیغات در فضای مجازی است که بازدهی بی انتها و مدت اعتبار نامحدودی دارد به صورتی که لینک یا بنر شما لا به لای صفحات تمامی کتابهای ارسالی در سایت به مدت معلوم درج شده که این کتابها علاوه بر سایت در سبکه های اجتماعی از قبیل فیسبوک ، تلگرام ، اینستاگرام ، گوگل پلاس ، تویتر ، خبرنامه در معرض دید هزاران نفر قرار گرفته و مخاطبین ما تبلیغات شما را در کنار مطالب کتاب ملاحظه می کنند . به تبع ایین نوع تبلیغات بازده بینهایتی برای تبلیغ کننده دارد به این صورت که کتابهای ارسالی حاوی  تبلیغات بدون تغییر در سرورهای رویال بوک و برای دانلود دیگران باقی می ماند و هیچ وقت پاک نمی شوند …

محل قرار گیری تبلیغ


تبلیغات در میان صفحات کتابها

برای بزرگتر شدن عکس کلیک کنید

 

قیمتها به زودی درج می شوند برای هماهنگی از قسمت تماس درخواست خود را ارسال کنید